„Holivudo“ kremas teste: Mokslininkai kuria labai veiksmingą veikliąją medžiagą nuo vorų venų ir venų

Šią apžvalgą sukūrė „Spider Veins Current“, kad atskleistų tiesą už naują vaistą, kuris tariamai panaikina vorų venus ir venų varikozes.

Spider venose Diuseldorfas – 14.04.2018 – Ar ši revoliucinė narkotikų formulė tikrai gali išnykti vorų venų ir venų venų? Ar tai tik dar vienas „stebuklingas kremas“, kuris nėra naudingas? Noriu patekti į šio klausimo apačią, Marina von Besenreiser-Entfernen.net.

Internete yra daug skirtingų patarimų ir namų gynimo priemonių, skirtų vorų venoms, tačiau tik nedaugelis iš tikrųjų atrodo kaip reklamuojami. Keletą savaičių atrodo, kad yra vaistų derinys, kuris tikrai gali sunaikinti vorų venus ir venų varikozes. Šis veikliųjų medžiagų kompleksas skirtas pašalinti lokalizuotą uždegimą, didinti atsparumą kraujagyslėms ir visiškai panaikinti matomus veninius tinklus.

Įdomu tai, kad šį vaistinių preparatų kompleksą nuo varikozinių venų rekomenduoja net medicinos specialistai ir flebologai (kraujagyslių ligų ekspertai).

Kadangi atėjau „ Varikosette “, tai yra gelio pavadinimas, aš stebiu rezonansą ir perskaitysiu atsiliepimus iš viso pasaulio. Tačiau net po didelių pastangų nepavyko rasti neigiamų pranešimų. Štai kodėl aš nusprendžiau pradėti savęs eksperimentą. Tiesą sakant, kas geriau nei atvejo analizė?

Keletą metų, ypač po pirmojo nėštumo, stengiausi kovoti su vorų venomis ir įvairiomis kojomis. Iki šiol niekas nepadėjo, ir aš nebūtinai noriu operuoti. Taigi dabar išbandysiu šį naują „stebuklų gydymą“ ir pažiūrėsiu, ar galiu patvirtinti teigiamas nuomones. Atitinkamose JAV vietose šis vaistas dabar vadinamas „žvaigždžių magija“ ir yra atsakingas už daugybę sėkmės istorijų. Daugeliu atvejų vartotojai jau pastebėjo patobulinimus po 3-5 dienų. Tai puikus rezultatas, atsirandantis dėl venų venų. Savikontrolei „varikosette“ gamintojas mums nemokamai atsiuntė 2 „Wundermittels“ vorų venų vamzdžius. Jie akivaizdžiai įsitikinę savo produktu.

Mokslinis paaiškinimas

Didelis šio produkto poveikis yra dėl optimalaus veikliųjų medžiagų derinio. Svarbi veikliųjų medžiagų grupė yra „fitotoninai“, kuriuos sudaro patentuotas organinių elementų kompleksas. Šis veikliųjų medžiagų kompleksas palaiko kraujagyslių kraujotaką, padeda išvengti venų elastingumo ir mikrovaskulinių jungiamojo audinio degeneracijos. Rezultatas – gijimas, pašalinimas ir pašalinimas iš išorės matomų venų ir vorų venų. Patinimas, mėšlungis ir sunkumas gali būti pašalinti ir išvengti.

Tiesa ar mitas? Savęs eksperimentas:

Varikosette yra tariamas kaip „slaptas ginklas“ Holivudo žvaigždėms ir žvaigždėms. Kita priežastis man išbandyti kremą ant kojų. 30 dienų išbandžiau Varikosette gelį ir užrašiau savo rezultatus. Tikiuosi, kad bandymo pabaigoje galiu atsakyti į klausimą, ar tai tik mitas ar tiesa.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>